Výpočetní a kancelářská techinka - HARDWARE

V převážné většině jsou našimi klíčovými zákazníky především firmy, školství, veřejná správa a samospráva. Vzhledem k tomu, že pro tento segment zákazníků je kritická především dostupnost a rozumná ekonomika provozu IT (tzn. co nejméně výpadků IT při provozu za co nejlepší cenu sestavenou z kvalitních a osvědčených komponentů).

Cílem naší společnosti je: poslouchat přání Vás – našeho zákazníka a teprve poté navrhovat vhodné řešení a vhodného dodavatele. Proto také spolupracujeme kromě těchto značek i s výrobci jednotlivých komponentů, které využíváme při sestavování osobních počítačů, serverů, pracovních stanic tzv. "šitých na míru", které vhodně doplňují nabídku největších výrobců.

Nabídka výpočetní a kancelářské techniky tzv. hardware, se za dobu naší existence ustálila u několika vybraných renomovaných výrobců. U těchto výrobků jsme při výběru kladli především důraz na kvalitu a příznivou cenu. Samozřejmě s výběrem vhodné kancelářské techniky Vám rádi a zdarma poradíme.

Dále nabízíme kompletní tisková řešení. Řešení zahrnuje vytipování správného tiskového systému (tisk/scan/kopírování), návrh a realizace. Jejich zabezpečení, sledování, centrální správu síťových tiskáren, servis, s možností kompletního outsourcingu tisku.

Děláme zkrátka vše pro to, aby jste se s veškerými Vašimi požadavky na počítače, notebooky, servery, tiskárny, spotřební materiál a další komponenty mohli na nás vždy s důvěrou obrátit a pokud možno nikdy nemuseli hledat jinde.