Podpora

Doufáme, že na této stránce naleznete užitečné informace, které vám pomohou vyřešit spoustu problémů. V případě, že si sami s problémem neporadíte, můžete nám zavolat a spustit z této stránky odkaz na aplikaci vzdálené správy Team Viewer.Řešení problémů

Pozor virus !!!

Internetem se šíří virus. Do e-mailu Vám přijde e-mail zdánlivě zaslán internetovým obchodem www.obchody24.cz. Již když se podíváte kdo vám tento e-mail zaslal, tak zjistíte, že adresa odesílatele je jiná, než používá obchod24.cz. Jedná se o potvrzení objednávky Vámi „objednaného“ zboží. E-mail působí velmi důvěryhodně a obsahuje přílohu.
V TÉTO PŘÍLOZE SE NENACHÁZÍ ÚDAJE, ALE VIRUS.
Proto prosím tuto přílohu NEOTEVÍREJTE a e-mail ODSTRAŇTE.

Přehřátí notebooku - náhlé vypnutí

Pokud se Vám notebok znenadání vypne, nebo ventilátor má vysoké otáčky i při nenáročných aplikacích, může být jednou z příčin ucpaný ventilátor chladiče procesoru. V tomto případě je nutné notebook rozdělat a vyčistit chladič procesoru.

Polití notebooku

Bohužel často se setkáváme s problémem, že si zákazník poleje notebook tekutinou. Pokud se vám stane tato nemilá nehoda (mnohdy končí nefunkčním notebookem), je nutné notebook ihned odpojit od veškerého napájení tzn. vytáhnout elektrický přívod a co je velmi důležité vyjmout baterii !!! Po té ihned začít vysoušet nejlépe fénem na vlasy, pozor fén nezapínat na vysokou teplotu. Dále je nutné notebook rozdělat, tuto část je dobré nechat na odborný servis, kde se provede vyčištění a dosušení součástek notebooku. Zkontroluje se míra poškození základní desky a ostatních komponent.